Siječanj 2020

Redovna godišnja izvještajna skupština društva održala se 17.02.2018. sa početkom u 19,00 sati. Na skupštinu se odazvalo 40 odrslih članova te 20 članova djece i mladeži plus nama dragi gosti iz DVD Remetinec, DVD Novi Marof, KUD Remetinec, VZG Novi Marof, VZVŽ.

Na početku rada predsjednik je održao pozdravni govor, kod kojeg je pozdravio sve prisutne, posebno goste, nakon ćega tajnik nastavlja sa vođenjem skupštine, po dnevnom redu koji je skupština jednoglasno prihvatila. Predsjednik je podnio općenito izvješće o radu društva, zapovjednik svoje izvješće koje pokriva operativni dio rada kroz godinu od raznih vježbi, intervencija, natjecanja, dok je blagajnik pročitao finacijsko poslovanje kroz godinu, te se može zaklučiti kkao smo pametno rasp0olagali sa finacijskim sredstvima. Poslje podnešenih izvješća o radu i poslovanju društva u 2017. godini, tajnik je pročitao plan rada, te financijski plan za 2018. godinu. U planu je posebno naglašen završetak garaže za kombi vozilo, te daljni nastavak nabavke potrebite opreme, te se išlo na prihvačanje svih izvješća, plana rada i financijskog plana u paketu koji su jednoglasno prihvaćeni. U raspravi o podnesenim izvješćima predsjednik mjesnog odbora Mladen Benjak osvrnuo se na dio završetka garaže, te je napomenuo kako je taj dio u planu mjesnog odbora, sa tim da društvo zatvori stranice a oni će staviti fasadu, te je u svom izlaganju pohvali rad društva i odličnu suradnju mjesnog odbora i DVD-a.

Predstavnik Vatrogasne zajednice Varaždinske županije tajnik Zvonko Videc došao je sa posebnom zadaćom ispravljanja greške sa županijskog vatrogasnog natjecanja koje je bilo održano u Lepoglavi, a kod kojeg je greškom učinjen pogrešan izračun bodova, te je naša ekipa djece bila zakinuta za treće mjesto u svojoj kategoriji. Greška je kasnije uočena te je ovom prilikom i ispravljena naknadnom dodjelom na ovoj skupštini pokala i diplome za osvojeno  3. mjesto.
Ispred VZG Novi Marof obratio se skupštini njen podpredsjednik Marijan Gradiščak koji je pohvalio rad društva, te odličnu suradnju između gradske zajdnice i DVD-a.
Predsjednica KUD Remetinec Nadica Puškadija posebno nam se zahvalila na pomoći koju pružamo KUD-u u vidu pozajmlivanja kombija kad im je potrebno za prijevoz članova na razne nastupe, te istaknula kako ima puno djece koji su u KUD-u ujedno i članovi DVD-a. Na kraju je predsjednik društva uz pomoć Gradonačelnika Siniše Jenkača koji se obratio skupštini i pohvalio rad društva podjelio pregače ženskim članicama koje su pomagale u radu i pripremi gradskog vatrogasnog natjecanja koje je bilo 2017. god. održano kod nas,

skupstina2018 04skupstina2018 05

skupstina2018 02skupstina2018 03

skupstina2018 07skupstina2018 10