Ožujak 2020

Vatrogasci savjetuju - audio zapisi

Zahtjev za izdavanje propusnice Istaknuto

Za točku IIe Odluke o zabrani napuštanja mjesta prebivališta i stalnog boravka u Republici Hrvatskoj (potrebe iz vitalnih obiteljskih razloga, poput pružanja skrbi djeci ili starijim osobama ili kupnje hrane i osnovnih životnih potrepština) potrebno je pribaviti PROPUSNICU STOŽERA CIVILNE ZAŠTITE GRADA NOVOG MAROFA.

Za dobivanje PROPUSNICE potrebno je poslati zahtjev na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. (zahtjev možete preuzeti u prilogu). Zahtjevi se obrađuju svaki dan od 8 do 14 sati.

Odobrene PROPUSNICE biti će dostavljene podnositelju zahtjeva na e-mail, a u iznimnim slučajevima ista se može preuzeti u prostorijama Grada Novog Marofa, uz obaveznu prethodnu najavu.

Više u ovoj kategoriji: « Nova vatrogasna zvanja!