Vodstvu našeg društva!, Upravni odbor, Zapovjedništvo, Zastupnici u VZG, Statut društva

Svi planirani događaji društva na jednome mjestu!

Smotra opreme

U organizaciji Vatrogasne zajednice grada Novi Marof , 03.06.2018. sa početkom u 18,00 na prostroru igrališta iza Društvenog doma Remetinec održana je smotra svih vatrogasnih postrojbi koje djeluju na području koje pokriva VZG Novi Marof. Naše društvo je bilo prisutno sa vatrogasnim kombijem i devet operativnih vatrogasaca.

Na ovoj smotri uvedena je jedna novina, gdje je bilo održano i kuhanje vatrogasnog kotliča pri ćemu je svaki DVD imao svoj tim od dva člana koji su pripremali kotlić, po završenom kuhanju održano je i ocjenjivanje svakog pojedinačnog kotlića, pri ćemu je naš tim zauzeo odlično drugo mjestu. Također su dodjeljena diplome i svjedodžbe za uspješno završene tečajeve za zvanje više, tako je naše društvo dobilo sedam pripadnika vatrogasne mladeži koji su uspješno završili tečaj za zvanje vatrogasne mladeži.

IMG 0386aIMG 0383IMG 0385IMG 0389

Nemate dopuštenje za komentiranje članka!

Servis za organizaciju rada!